Deelnemende teams

laatste update: 25 april HBS JO13-1, nog 1 deelnemer gezocht voor het JO13-prestatief toernooi!

 

Zaterdag 13 mei 2017 (ochtend) JO8 + JO9-teams (VOL met 35 teams, wachtlijst actief)

1. Brabantia JO9-1

2. Brabantia JO9-2

3. Brabantia JO9-3

4. Brabantia JO9-4

5. Brabantia JO9-5

6. Brabantia JO9-6

7. Brabantia JO9-7

8. Brabantia JO9-8

9. Brabantia JO9-9 (0e jaars, nieuw na winterstop)

10. Brabantia JO9-10 (0e jaars, nieuw na winterstop)

11. Brabantia JO8-1

12. vv Rijen JO9-1

13. SBC JO9-1

14. SBC JO9-3

15. SBC JO8-1

16. Geldrop JO9-7

17. HVCH JO8-1

18. Bladella JO9-3

19. Tongelre JO9-1

20. RKDVC JO9-2

21. RKDVC JO9-4

22. RKDVC JO9-6

23. RKDVC JO9-8

24. Geldrop JO9-8

25. RKVVO JO9-6

26. SJO LBC JO9-1

27. RKSV Heeze JO9-3

28. de Valk JO9-4

29. Braakhuizen JO9-3

30. Geldrop JO9-9

31. DVS JO9-1

32. DVS JO9-2

33. Oirschot Vooruit JO9-5

34. Brabantia JO9-11 (2010-team)

35. WODAN JO9-6

Voor de teams die nu nog volgen is een wachtlijst ingesteld, wanneer er afzeggingen komen worden de teams van de wachtlijst als eerste benaderd om het toernooi volledig te maken.

36. OJC Rosmalen JO8-3

37. WODAN JO9-5

38. Nuenen JO9-4

 

Zaterdag 13 mei 2017 (middag) JO10 + JO11-teams 7 tegen 7 (VOL met 35 teams, wachtlijst actief)

1. Brabantia JO11-2

2. Brabantia JO11-3

3. Brabantia JO11-4

4. Brabantia JO11-5

5. Brabantia JO11-6

6. Brabantia JO11-7

7. Beek Vooruit JO11-2

8. FC Engelen JO11-8

9. RKDVC JO11-2

10. RKDVC JO11-4

11. RKDVC JO11-6

12. RKDVC JO11-8

13. DBS JO11-2

14. Avanti'31 JO11-3

15. Avanti'31 JO11-4

16. Avanti'31 JO11-5

17. DBS JO11-4

18. Marvilde JO11-4

19. Rood Wit'62 JO10-1

20. RPC JO11-6

21. Heeze JO11-2

22. DBS JO11-6

23. DBS JO11-9

24. vv Tricht JO11-3

25. DBS JO11-8

26. vv Gestel JO11-1

27. vv Gestel JO11-2

28. Marvilde JO11-3

29. Beek Vooruit JO11-8

30. Nivo Sparta JO11-2

31. Sarto JO11-5

32. MULO JO11-5

33. SVW Gorinchem JO11-1

34. OJC Rosmalen JO10-2

35. RPC JO10-1

Voor de teams die nu nog volgen is een wachtlijst ingesteld, wanneer er afzeggingen komen worden de teams van de wachtlijst als eerste benaderd om het toernooi volledig te maken.

36. TSV Gudok JO11-2

 

 

Zaterdag 20 mei 2017: hogere JO12 + JO13-teams (nog 1 deelnemer gezocht!)

1. Brabantia JO13-1 (Hoofdklasse Zuid 1)

2. Brabantia JO13-2 (3e klasse Zuid 1)

3. The Gunners JO13-1 (Breda, 1e klasse Zuid 1)

4. OJC Rosmalen JO13-2 (Hoofdklasse Zuid 1)

5. RKDVC JO13-2 (Drunen, 2e klasse Zuid 1)

6. DVO JO13-1 (Sittard, 1e klasse Zuid 2)

7. vv De Meern JO13-2 (De Meern, 2e klasse West 2)

8. FC Engelen JO12-1 ('s-Hertogenbosch, 2e klasse Zuid 1)

9. LRC Leerdam JO13-1 (Leerdam, Hoofdklasse Zuid 1)

10. Sarto JO13-1 (Tilburg, Hoofdklasse Zuid 1)

11. Dommelen JO13-2 (3e klasse Zuid 1)

12. UDI'19 JO12-1 (Uden, 1e klasse Zuid 2)

13. HBS JO13-1 (Den Haag, 2e divisie West 1)

14. Wie maakt het toernooi vol???

 

Zondag 21 mei 2017 (ochtend): JO11-1 9 tegen 9-toernooi (maximaal 12 teams)

1. Brabantia JO11-1 (Zuid 1)

2. FC ODA JO11-1 (Zuid 2)

3. SC Woezik JO11-1 (Oost)

4. Brabantia JO11-2 (Zuid 1)

5. Oirschot Vooruit JO11-1 (Zuid 1)

6. DVS JO11-1 (Zuid 1)

7. Sarto JO11-1 (Zuid 1)

8. WODAN JO11-1 (Zuid 1)

9.

10.

11.

12.

 

Zondag 21 mei 2017 (middag): lagere JO13-teams (VOL met 15 teams)

1. Brabantia JO13-3

2. Brabantia JO13-4

3. Brabantia JO13-5

4. Brabantia JO13-6

5. Brabantia JO13-7

6. (plek vrij gekomen, vervanging gezocht!!!)

7. RKDVC JO13-3

8. RKDVC JO13-5

9. RKDVC JO13-7

10. SJO LBC JO13-1

11. Boxtel JO13-2

12. Marvilde JO13-2

13. Riethoven JO13-1

14. EFC JO13-3

15. Geldrop JO13-5

 

Zaterdag 3 juni 2017: hogere JO14 + JO15-teams (maximaal 16 teams)

1. Brabantia JO15-1 (3e divisie Zuid 2)

2. Brabantia JO15-2 (3e klasse Zuid 1)

3. FC Engelen JO14-1 (Schaduw 1e klasse Zuid 1)

4. Schijndel JO15-2 (1e klasse Zuid 2)

5. Boxtel JO15-1 TITELVERDEDIGER (1e klasse Zuid 1)

6. Bladella JO15-1 (Hoofdklasse Zuid 1)

7. UDI'19 JO14-1 (1e klasse Zuid 2)

8. UDI'19 JO15-2 (2e klasse Zuid 2)

9. The Gunners JO15-1 (1e klasse Zuid 1)

10. Bergeijk JO15-1 (2e klasse Zuid 1)

11. MULO JO15-1 (1e klasse Zuid 2)

12. Valkenswaard JO15-1 (1e klasse Zuid 1)

wachtlijst: 13. TSV Gudok JO15-1 (1e klasse Zuid 1)